| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zasjaj,
my tu máme Sierra Trading Post, tak nakupuju tam - prostě tam vlítnu a někdy vylezu se spoustou krásnejch věcí a někdy ani ťuk. A někdy tam objevím nějakou novou značku - třeba letošní objev je Cuddl Duds, kteří dělají DLOUHÁ termotrika - jak jsem tlustá a potažmo mám děsný prsa, tak mi jsou všechny trika krátký - když si koupím XL, tak je mi to široký, ale na dýlku mi to nepomůže.... z CD jsem si teď nakoupila jednak takový ty vroubkovaný termotrika, ale pak i takový hladký, hezký, se zajímavejma vzorkama...

Ta moje sukně je Prana https://www.amazon.com/prAna-Prana-Diva-Wrap-Skirt/dp/B078BXTFD3 (ehm, není péřovka, jen tak vypadá - je prošívaná, podšitá "beránkem" - umělým) - právě že je do áčka, já jak mám v siluetě širší stehna než boky, tak nemůžu mít žádné pouzdrové nebo rovně střižené věci...

Inko,
já jsem tak širokoprdelící, že je mi už úplně jedno, jeslti mi něco dělá velkej zadek - navíc jsem ve věku, kdy jsem více méně "neviditelná" - nikdo mě nezkoumá... snažím se nebýt nechutná (umaštěná, s lezoucíma špekama, viditelným prádlem atd.) - ale to je tak všechno... Sukni nosím na běžky (když je pod mínus deset - když je nad mínus deset, tak nosím jen tu vlněnou), na zimní výlety a procházky, na pobíhání po městě a tak - nešla bych v tom do divadla nebo na audienci k anglické královně....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.