| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já už asi 25 let nosím mikádo, nejčastěji po dolní čelist. Jako předškolák jsem chodila ostříhaná úplně na krátko, od první třídy jsem si nechala narůst dlouhé vlasy, měla jsem je tedy nanejvýš po lopatky, dál nevyrostly, a nosila jsem culiky, ohon mi neslušel a rozpuštěné už vůbec ne. Ve 14 jsem měla pocit, že v culikách vypadám moc dětsky, tak jsem se nechala ostříhat na krátko, ale trošku delší, než pixie. Potom se nosil tzv. tupý sestřih, pak trvalá do tvaru účesu. Nejdelší vlasy v dospělosti jsem měla kolem svatby, skoro po ramena, nosila jsem je zasponkované za ušima. Od svých cca 38 nosím to mikádo, někdy kratší, někdy trošku delší. Otravné je, že to musím, než vylezu ven, upravovat kulmou, jinak mám každý vlas jinam. Až mi bude 70, jestli se toho dožiju, tak se už na to vykašlu, nechám si to okudlat a vykašlu se na barvení. Už se na to docela těším, že si jen umyju hlavu a půjdu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.