| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme konec dubna, tak co jsem přelouskala. Dovolená se blíží, tak si třeba něco půjčíte, nebo rezervujete.

Elizabeth Bard-Piknik v Provence
nahlédnutí na mateřskou dovolenou a těhotenství ve Francii, bylo zajímavé pozorovat ty odlišnosti, jediný co vím, že tam mají větší klid těhulky na těhotenství i na porod. Rozhodně bych to vyměnila místo toho jaká šílenost se s tím děje v CR.
jinak v knize je na každé druhé straně recept na něco fakt dobrého, před čtením si nakrájejte vždycky tak kilo zeleniny na chroupání, bez toho ji vůbec neotvírejte.
Angrešt by mohla být z receptů nadšená.
Za mě docela dobré i ty recepty

Gill Thompson-Dítě na nástupišti (moc pěkně napsané), je to položené na příbězích dětí zasazené do příběhu vlaky Nicholase Wintona.
ZAjímavé pro mě bylo to, že ty rodiny co chtěli získat 1 dítě museli dát 50Ł a to bylo dát 3 platy tehdy. A pak se o ty děti starali už stejně navždycky, většina se neměla kam vrátit.
Povedeně napsané.

Peter Wohlleben-Tajný život stromů
už jsem něco podobného o stromech četla a docela zajímavé i toto

Charles Martin-Ztracený příběh (taková oddychovka) jak zamaskovat, že člověk žije a ztratit se ze světa, ten příběh marný není

Emma Healeyová-Kam se poděla Elizabeth (pro všechny ty co jim stárnou rodiče) je to napsané z pozice té stárnoucí osoby a opravdu se mi to líbilo, si zase o něco víc představit ty stavy zapomínání

Danielle Steel-V hlavní roli
(poslední dobou jako by mi je někdo strkal do ruky, naše náhradní babí je milovala a půjčovala mi je a víc jak tři roky jsem nečetla nic) přijemná změna, jen ta komunikace s babí nad příběhem chybí

Rosemary McLoughlin-
1. díl: Kletba panství Tyringham
2. díl:Návrat na panství Tyringham
(toto je pro milovníky života na panství v Anglii)

Jayne Ann Krentzová-Tajemná číše
(kdysi jsem to četla a náhodou jsem to viděla na pultě, taková trochu detektivka a pátrání po skleněném pohárku, od začátku do konce)

Corine Gantz-Skryto v Paříži
příběh ženy co ji zemře manžel a aby si mohla nechat dům, pronajme jeho pokoje a tak pozurujete osudy 4 lidí, najednou se z nudy stane příběh co je docela příjemný na čtení.

Alyson Richmanová-Ztracená manželka
příběh z části z Prahy a z USA, setkání po letech....

Barbara Woodová-Dům vzpomínek
duchařina od začátku do konce ~t~

Beatriz Williams, Lauren Willig, Karen White-Skleněný oceán
(rozhodně popis knihy nevystihuje to co se o ní kde píše, milostné, no nevím kde to kdo vzal, možná trochu)přečteno na doporučení kamarádky

Pařížská švadlena, úžasný příběh. ~R^


Tak zase za měsíc. ~x~



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.