| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z papíru asi výjimečně děti u kuchyňské linky. Jinak pokud jsme k jídlu doma alespoň dva v podstatě bez výjimky u stolu a trochu prostřeno. Miluju hotelové snídaně a o pidi verzi se snažíme alespoň o víkendu. Za desetiletí mám systém - pečivo z voskovaného pytlíku přesypu do ošatky na které v tom pytlíku leží ve skříni, marmeládu mám v hezkých skleničkách, tak jen otevřu, uzeninu a sýry mám v takové sestavě plastových krabiček z TW - přendaváme je tam hned po nákupu, vrší se na sebe a mají společné víčko, dávám do nich třeba i zbytek nakrájené zeleniny.Takže jen ty otevřené krabičky - plast vím, ale je to rychlé - naskládám na stůl. Pomazánkové máslo nebo třeba paštiku teda na ten stůl dám v originál obalu, stejně jogurty. K tomu každému talířek a příbor, ubrousek, bokem misky na jogurt. Kafe a čaj na přání. I s usmažením vajíček a nakrájením zeleniny mám za 15 minut prostřeno a nachystáno pro pět lidí, za pět minut uklizeno po snídani. V týdnu jíme teď často jídlo dovezené ze školní kuchyně, to přendávám na talíře u linky. Mnou uvařené jídlo servíruju buď v hrncích nebo skleněných pekáčích, podložené velkými dřevěnými prkýnky, pokud by to nevypadalo hezky, přendavám do jenského skla a v tom pak případně uchovám zbytky. Večeři "co dům dal" řeším v podstatě jako snídani - trochu naaranžuju na stůl, k tomu džbán vody a skleničky. Co jsem nebyla schopná zkousnout (a je to jen můj problém, jejich věc samozřejmě) byli známí, kteří jedli ze zásady u televize, což mi přišlo divný, ale budiž ale problém byl to, že v obýváku neměli velký stůl, takže si něco ulovili v kuchyni a s večeří nebo dokonce i obědem se nasáčkovali na sedačku. Stůl měli jen v kuchyňském koutě a používali tak dvakrát do roka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.