| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To jsou zase nějaká nová pravidla než byla před 4 lety? To se hlásil na 8G syn a tam právě nejdřív zveřejnili výsledky (tj. počet bodů z testů), potom byl termín nahlížení do spisu (jeli se tam podívat asi hlavně ti, co byly jejich děti kousek od kýženého pořadí) a potom teprve dělali v těch výsledcích "čáru" a rozhodovali o přijetí x nepřijetí ... Takže body z testů jsme věděli jako úplně to první.
Na jednom ze "synových" gymplů to zveřejnili nejdřív na webu a zároveň uvedli pořadí (podle součtu bodů), což mi přišlo samozřejmé. Akorát já jsem tedy málem dostala infarkt, protože jsme měli doma blbé připojení k internetu a soubor se otvíral nekonečně dlouho. Tak jsem volala manželovi, ať koukne v práci a ten mě s tím taky dost natahoval.
Ovšem na druhém (Keplerovo gymnázium, kde se mi celou dobu zdálo, že si dělají z uchazečů o 8G docela šoufky a toto bylo vyvrcholení) výsledky zveřejnili ten první den právě jen vyvěšením na budově a to tak, že vyvěsili seznam pořadových čísel uchazečů, pod nimiž dělali přijímačky, a vedle tedy počty bodů z jednotlivých testů (a už nevím, jestli součet). Pořadí bylo třeba zjistit tak, že si člověk odpočítal, kdo má víc bodů než jeho dítě ve všech těch seznamech - s několika rodiči jsme pobíhali před vitrínami před vchodem do budovy a snažili se dopočítat, jak na tom to naše je - možná tam měli kameru a náramně se bavili ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.