| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem zoufale líná a nepracovitá. Nevím po kom, generace přede mnou byly docela pilné.
Já se vůbec neumím "vybičovat", nejsem ten typ, co by se uměl "kousnout".
Jako jediné drobné pozitivum vnímám, že jsem s věkem trochu vypilovala efektivitu.
Představa 40 hodin práce týdně a druhé směny doma je pro mne fyzicky zcela nerealizovatelná. Pracuju mnohem míň a podle sebe, to jsem si naštěstí dovedla zařídit. A asi kompenzovat jinak. Zase pro mne byla samozřejmost pracovat i s kojenci, prakticky bez přerušení kolem všech tří porodů. A během let jsem se prostě dostala do stavu, kdy toho hodně můžu delegovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.