| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No ženský??!!
Z těch příspěvků, které jsem si k tomuto tématu přečetla mě trochu jímá smutek. Samozřejmě, že u mě to po porodu také nebylo bez problému, ale kdykoliv jsem měla při milování bolestivý pocit, nepokračovali jsme a klasický sex nahrazovali orálním nebo "růčo fúčo". Nemyslím si, že by manžel kterékoliv z vas měl z milovani radost, kdyby věděl, že vas to bolí. Proto je podle mého naprosto nesmyslné to zamlčovat - a tím dřív si to pak začít skutečně užívat. U mne toto období trvalo také poměrně dlouho (určitě 5 měsíců). Od té doby máme po ruce také lubrikační gel - kojení se prý podílí na vysušování sliznic. Samozřejmě - vědomí, že se Anička může kdykoliv probudit (a také příjde období vbíhání do ložnice...), únava z celodenní péče o ní.... ale ta relaxace v mužský náruči:-). Nechte se taky trochu opečovávat. A když na začátku chybí chuť - proč občas pro zpestření nezkusit erotické časopisy (stačí i Nei report:-)), nějaký erotický film, společnou koupel nebo sprchování..... Možná, že jsem se svým mužem ještě příliš krátce (8 let). A když se k tomu přidá ještě snaha o dalšího potomka, dostane milování další rozměr. Takže - holky, které máte před porodem - není to žádná katastrofa. Prvních pár měsíců si budete připadat rozbolavělý, ošklivý (šokující pohled do zrcadla po prvních pár týdnech), ale všechno se spraví. Chce to trpělivost, porozumění, pohodu - a hlavně nic nedramatizovat.
Gábina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.