| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cairo s tou nesmyslnou prací souhlasím všemi deseti, proto jsem většinově špatný podřízený, buď se tomuto typu pracovního vztahu vyhýbám, nebo ten, kdo mne má řídit nesmí být blbej. A mám s tím problém i u krátkodobých akcí, kde se vědomně vyhýbám tomu, nechat se do vedení zatáhnout (protože fakt má den jen 24 hodin) a snažím se pracovat s tím, ať vládne ten, kdo vládnout má. Ale když už doppředu vidím, že tyhle věci nosit sem je blbost, protože tam budou za 20 minut zavazet jiné aktivitě, že je špatně sestavený harmonogram, že postavit kafe koutek do místa, kde se celý den bude každý prodírat davem s horkým kafem...dřív jsem to nevydržela a většinou se chopila organizace, dnes většinou zatnu zuby, udělám svou část a mizím a pro příště se tomu člověku a akci vyhnu. Jinak s tím sezením doma na gauči - tak jsem to měla v paneláku. Teď, pokud se mi podaří dům udržet uklizený, si klídečku s knihou, pletením, čajem nebo vínem v pohodovém domově strašně užívám, stejně jako zahrady.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.