| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně nevadí akční člověk, pokud tu samou hyperaktivitu nevyžaduje ode mě. Neříkám mu ať si v klidu sedne a nepracuje, nesportuje. Problém s hyperaktivníma tryskomyšma je ale ten, že ony velmi často ostatní chtějí zaktivovat a přijde jim, že vlastně trpí toho lenocha, že za něho makají, přitom to po nich nikdo nechce a jak jsem psala, ani je ke klidu nenutí.

u nás jsem asi teda hyperaktivní já... leta jsme fungovali tak, že "děti se musí venčit" a tak jsme furt někam chodili a výletovali a mezi těmi výlety se honemhonem řešily věci jako vaření, praní a tak.... a s pubertou dětí najednou nastalo to, že se jim nechce vstávat, nechtějí na výlet (chtějí doma pařit gamesy) - ale já byla pořád zaseklá v tom, že "v devět musíme vyrazit a do té doby musí být všichni po snídani a oblečení, a připravené svačiny a kola / kyblíčky / větrovky...).... docela jsem tu "lenost" rodiny rozdýchávala, ale pak jsem se naučila, že pokud fakt "musím", tak vyrážím sama. Pod heslem "v sobotu jedu do xy, kdo chce se mnou, tak bude určitou hodinu připravený"...
Domácí práce jsme měli leta ošéfovaný rozvrhem - kdy kdo uklízí kuchyň atd., takže v tom problém až tak není.... momentálně je problém s nárazovými pracemi na pozemku - něco jsou věci, které jakožto starší ženská po dvou operacích fakt dělat nemůžu (třeba tahání cihel nebo šutrů), takže trochu jsou konflikty kvůli tomu (nutím chudáčka dvoumetrového plnoletého, aby TĚŽCE PRACOVAL)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.