| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kate, my byli uzasna porota, jak jsem slysela od ruznych lidi, kazdy, koho znam, nekdy byl, ale banality, rozvody nejcasteji…a lidi byvaji znechuceny, ze pry v porote byva minimalne jeden zabednenec, ktery nediskutuje, neposloucha, jen furt mela svou. V nasi porote nikoli, vsehny jsem obdivovala, ackoli to nekdo vnimal jen emotive, tak byl ochoten poslouchat ostatni a vysvetlit vlastni postoj a tak. Uz si nepamatuju presne, myslim, ze to bylo mene nez dva tydny a v porote jsme diskutovali snad dva nebo tri dny. To nas drzeli zavrene v te mistnosti a nosili jidlo ~:-D projit jsme se nemohli, mohli jsme na listek napsat zadost nebo dotaz. Tak jsme se jednou zeptali, jestli k planovani zlocinu nebo jak se ma rict “premeditation” , muze dojit i behem cinu. Slo nam o to, jestli tri minuty skrceni, behem kterych muze pachatel vychladnout a uedomit si, co dela, se daji pokladat za “premeditation”, pokud skrceni pokrauje. A odpoved tedy byla, ze ano, ze premeditation muze probihat i behem cinu. Tak jsme se usnesli jednomyslne na first degree murder Ale byl to hnus, ta mama toho vraha na mne furt koukala, pripadala mi povedoma, urcite si me pamatovala z ulice, my jsme s ditetem na vozejku neprehlednutelni, to misto cinu bylo jen kousek od nas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.