| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já nesleduju žádná tebou zmíněná videa ani za tím účelem zveřejňované obrázky plasticky operovaných osob typu "před a po", takže určitě vidím (zejména v televizi) dost lidí s platickou operací, ale netuším zda a jakou absolovaly. Takže si asi nejspíš všimnu jen toho, co je naprosto evidentní a obvykle nějaké "divné" až nepovedené. A tím tedy myslím obličeje, prsou bych si v případě oblečených osob asi všimla jen v případě nějakého megazvětšení ...
Vysněný zákrok nemám. V pubertě bych uvítala přeoperování celého obličeje (se zaměřením na větší oči, výraznější rty, zajímavější nos ... ), ale už jsem si zvykla ~;) Po první porodu a kojení jsem si říkala, že třeba bych si po druhém dítěti mohla dát upravit prsa zase do nějaké původnější nevisící podoby (určitě ne implantáty, jen "přešití"), ale to mě taky přešlo dost brzy (proč do sebe nechat zbytečně řezat) ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.