| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebuju nějaký střednědobý, nebo aspoň dlouhodobý plán, prostě světlo na konci tunelu. Říkala jsem si že vydržím, dokud kluci nebudou samostatní, ale je otázka jak dlouho to bude ještě trvat. S MM už spolu prakticky tři roky téměř nemluvíme,postupem času se ustálilo něco jako příměří, ale mě to poslední dobou dost ničí. Máme společný dům a dva kluky, sice dospělé, ale pořád studující a já už nemůžu. Takže co dál? Mám chuť se odstèhovat, což by znamenalo něco si pronajmout a vyměnit svoji polovinu SJM za alimenty. Ale asi to není nejlepší řešení a ve finále by to ublížilo hlavně klukům. Momentálně to vypadá tak, že po výplatě odevzdám cca 2/3 platu na společný účet, za to bydlím, jím doma, opravuje se barák apod. Já se přiznám že "doma" už jedu jen absolutní základ, tj, občas uklidím, o víkendu uvařím a vyperu, nèco budovat se mi nechce, občas mè premůže pocit, že zahrada volá :-).

Takže co s tím?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.