| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera jsem tu myšlenku četla v jakémsi komentáři k připravované podpoře rodin v souvislosti s růstem cen energií. Tolik jsem tomu nevěnovala, ale mělo by to probíhat jako sleva od dodavatele, kterou refunduje stát přímo jemu, aby občan do určité příjmové kategorie nemusel někde zažívat pocity méněcennosti.

Uvědomila jsem si, že já to tak asi mám. Naposled jsem žádala o pohřebné a přišla jsem si tam divně, pak jsem byla v evidenci UP no a to jsem byla chodící mindrák.

Říkám si, co nám to nasadili do hlavy za pýchu a nemístnou upjatost? Za co se stydíme?

Moderní stát má přebytky, investuje do nadstavby a do svých občanů, co je na tom nedůstojného?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.