| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki,

hledej si pomoc, aspoň neoficiální, jinak vyhoříš raz dva. Já takhle pomáhala té své kolegyni dva roky, než jsem do toho naskočila oficiálně, na škole naší velikosti, a to nejsme úplně velká škola, to v jednom nejde dělat, když u toho ještě učíš těch 20 hodin, co má ona (a teď tedy i já).

Výhoda je, když to máš 3 v 1, že ti odpadnou schůzky pro předávání informací mezi vedením a školním poradenským pracovištěm a nemusíš hledat na jednání vhodný čas pro tři lidi ~t~.

Jinak ano, s dětma se to skoro nedá, kolegyně má děti mladší a trpí permanentním pocitem, že je šidí, a reálně má na ně opravdu o hodně méně času, než by měla bez funkce.
Já také hřeším na to, že už mě holky nepotřebují a domů se holt jezdím jen vyspat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.