| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Okolíku, už jsem to tu psala víckrát, on nechodí do speciálky, berou běžné učivo, ta speciálnost jeho třídy spočívá v tom, že jich je tam jen 8 a učí tam speciální pedagogové, kteří těm dětem dokážou to učivo podat pro ně srozumitelněji, jinak se učí ty stejné věci, jako děti mých kamarádek z běžných ZŠ. Jako já věřím, že to za ty dva roky dá...jinak s tou motivací, těžko říct, pro něj doteď nebylo motivací k učení nic, učení ho od začátku nebaví, vždycky dělal jen to nejnutnější, co musel, žádný vyloženě oblíbený předmět ve škole nikdy neměl...jako něco ho baví víc a něco vůbec, ale nic natolik, aby se tomu věnoval ještě doma sám od sebe. Na druhou stranu je fakt, že už někdy v době pandemie začal k tomu učení přistupovat tak nějak líp, poslední cca rok a půl už se vlastně ani nechce učit doma se mnou, dřív nebyl ochotný ani si to přečíst v sešitě a vyhovovalo mu víc, když jsem mu to přečetla já...teď už si to čte sám a známky má ok, takže posun je tu vidět velký, takže myslím, že za ty dva roky bude zase někde jinde a ta motivace bude větší...hlavně, 2 roky jsou pro něj pořád prostě šíleně daleko, on všechno řeší nejlíp na poslední chvíli a zatím mu to vycházelo, no...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.