| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na to bych už teď neměla nervy, jít pokaždé k jiné kadeřnici, obzvlášť, pokud bych chtěla něco originálnějšího, než zastříhat konečky ~;) Chodím už 15 let ke stejné a moje střihy se asi liší jen tím, o kolik to chci zrovna zkrátit ~;) K zásadní změně došlo přes covid - poprvé v životě mi dorostla ofina. Takže teď můžu chodit na stříhání klidně jednou za půl roku. Uvažuju tedy o barvení, nemůžu se rozhodnout ... Posledně tedy kadeřnice (když jsem předestřela dilema) lákala na nějakou vymývací barvu (cca jakože nebudu mít viditelné odrosty), ale já si myju vlasy často, tak tuším, že se mi takové barvení moc nevyplatí ~:-D
Jinak vždycky, když jsem dřív chtěla nějakou "změnu", snažila jsem se přijít s obrázkem nebo svou představu připodobnit k nějaké známé osobě. Akorát to na mně pak nikdy nevypadalo tak, jak jsem doufala. Jednou mě kadeřnice ostříhala moc krásně, když jsem řekla, že to nechám na ní. Všichni mi to hrozně chválili, tak jsem to příště chtěla zase jenom zkrátit, jak to bylo předtím, a ona (ta samá kadeřnice) mi tam udělala něco úplně jiného a příšerného ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.