| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mariko, tak to máš pravdu, ale ono to není, že bych vypadala blbě...ale sama si to udělám prostě přesně podle svého, už mám na to ten grif...a ať jsem chodila ke komukoli, tak nikdy to nebylo stejné, jako si to udělám já~:-D. No a platím necelé čtyři stovky jednou za čtvrt roku, občas i za půl, když to nechávám dorůst, takže mě to nijak netrápí. Já mám jemné, hrozně husté a trochu nezkrotné vlasy, třeba vůbec neexistuje umýt je a nechat jen uschnout, to mám půlku hodně kudrnatou, půlku rovnější, na každé straně zakroucené jinak, rozčesat to skoro nejde a pokud bych s tím šla ještě spát, tak to ráno neučešu...zato když si to večer umyju, vyfoukám podle svého, tak mi to pak vydrží i několik dní, aniž bych musela vzít fén do ruky:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.