| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro,
já jsem teď nakoupila oblečení různých formálních úrovní - jednak jsem ztloustla, jednak i věci do kterých se vejdu, tak pokud jsem je kupovala v době, kdy mi bylo čtyřicet, tak se na paní 50+ nehodí - a nehodlám být za klimakterního diblíka.
Nicméně je dobré pár výletů uskutečnit a zkusit věci v reálu - a ujasnit si, co můžu a nemůžu. Já třeba nemůžu lodičkové výstřihy - mám široká ramena a krátký krk, v lodičkovém výstřihu vypadám jak stěhovák. Nemůžu netopýří rukávy, spadlá ramena, různé ozdobné rukávy atd. Nemůžu pouzdrové sukně, nabírané sukně - jediné, v čem nevypadám jak selka (pamatujete Sejdeme se na Vlachovce, jak tam dámy narvané v krojích, co rozšiřujou už tak širokoprdelící postavy pěly "proč k nám můj Jeníček už nechodí" - se Jeníčkovi nedivím :-)) je áčkový střih - u šatů i sukní.
Dále je dobré probrat barvy a vzory - já mám docela štěstí, můžu skoro všechno (nemůžu hnědé a žluté a okrové a tělové).
Černá možná zeštíhluje, ale zároveň strašně postaršuje - takže pokud černé šaty, tak k tomu barevné sáčko / svetřík / doplňky....
Momentálně mám teda v šatníku už zase kombinace, které se dají vzít klidně i do divadla nebo tak. Včetně černé noční košile, která se stříbrným páskem bude mít dneska premiéru na "graduation" dítěte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.