| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme měli svatbu ve svatební síni naproti našemu domu, takže jsme tam šli pěšky a neměli jsme žádná auta. Hned vedle je restaurace, kde jsme si pronajali salónek, pěkně nám ho vyzdobili. Dorty, zákusky a koláče nám pekla soukromá pekařka, jestli byly z másla, to nevím. Ale měli jsme velký svatební dort a pak ještě dort ve tvaru knihy, který se dával rodičům. Šaty mi šila švadlena, vymyslela jsem si je sama, byly z bílé slotery, empírový střih s mašlí na zádech, sukně se třemi volánky, tříčtvrteční rukávy s volánem, podle mě byly pěkné a slušely mi, byla jsem drobná, štíhlá, malá prsa. Proslov neměl nikdo. Měla jsem jen 12 hostů, protože moji příbuzní nepřijeli, zrovna den před svatbou zemřela moje teta, takže jsme měli strašně moc výslužek navíc, pamatuju se, že mojí svědkyni jsme vnutili jeden celý dort ještě s obrovskou krabici plnou cukroví a koláčů. Svatbu platili rodiče moji i BM napůl. My jsme měli asi měsíc po promoci, svoje peníze jsme neměli. Byla to pěkná svatba, nikdo se neopil, žádná ostuda se nekonala, lehce jsme si zatancovali u magnetofonu, pak starší část rodiny zpívala. Ve 22.00 jsme to ukončili, jeli jsme k rodičům BM, kde jsme přespali (svatební noc nějak neproběhla) a druhý den brzo ráno jsme jeli na svatební cestu do Krkonoš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.