| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem chtěla napsat, že ty spoďáry jsou účelově focený zespodu. Ale když se kolegyně opravdu neznatelně přiohne a já vidím její spoďáry, někde bude asi chyba. Když si holka trošinku přidřepne a vyvalí se jí řitní čára, něco bude asi špatně. Mně fakt v běžném životě nebaví koukat se lidem do jejich intimních zón jen proto, že chtějí jít s módou nebo proč mě tim "obšťastňujou". Onehdá sousedovi koukal "pytlík" z kraťasů, ale to jsem brala jako nedopatření a odpustila jsem mu to. Ale opakované módní vyhřezávání pozadí a intimních partií mě neba, Na ty se mileráda a bez ujímání kouknu na nudapláži nebo v cestopisném dokumentu. V obchodě či v kanclu chci mít od nich klid a pokoj.

U tenisek a botasek mi vadí, že člověk pomalu normální botu nevidí. Asi jako by úplně všichni chodili jen a jen v džínách. Ovce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.