| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ, u mě první dítě ještě celkem dobrý, porod za al v jednu ráno a dcera se narodila v poledne. Ty nejnesnesitelnejsi bolest asi od osmi do 12. A to mi na samotný porod pichli dolsin, protože jsem to už nedávala a brečela jsem bolesti jak želva. Zato druhý porod začal jeden den v 6 večer a porodila jsem druhý den o půl páté odpoledne, za celou dobu jsem nic nejedla ani nepila a byla jsem tak vyčerpaná, že jsem ani nedokázala přelézt z lehátka na postel. Horečka 40° a celou noc jsem měla halucinace. Na WC jsem šla se sestřičkou a ve sprše jsem se třásla jak drahý pes a lezla jsem tam plížením po zdi. Fakt super! Ještě, že tehdy za hluboké totality byly děti na dětském a vozili je jen na kojení a já mohla celých těch 9 dní odpočívat. Jsem hrozná matka, ale mě bylo tak blbě, že jsem to dítě ani moc vidět nechtěla, bylo mi úplně jedno, či s ním na tom novorozeneckém dělají a na svého BM jsem si celou tu dobu ani nevzpomněla. Jen jsem se modlila, ať už je mi líp, ať mě všecko přestane bolet a bála se, co budu dělat doma se dvěma dětmi. No, zvládla jsem to, ale už nikdy jsem nechtěla rodit znovu, byla jsem rozhodnutá, že jestli otehotnim potřetí, půjdu na potrat a nějaké mateřské pudy mnou taky necloumaly. Sex po porodu jsme měli až po třičtvrtě roce, dřív jsem to nesnesla. A jakmile bylo po revolucí, okamžitě jsem si nechala napsat HA.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.