| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

!Moje tchyně byla hodná, ale moc řekněme intenzivní ~t~, byla schopna do mě v mých 40 letech hucet, ať si vezmu svetr, že mi musí být zima, kabelku ať si nesu v ruce, ne přes rameno, protože mě určitě okradou, telefonoval, že nám vlaje záclona z okna, nosila nám nákupy, protože my určitě nakupujeme blbě, to se nedalo."

Evelyn, takové jsou moje švagrové, jsou o 20 a více let starší než já a jsou to spíš tchyně než švagrové. ALe fajn tchyně, i když věkový rozdíl je znát a dokáží mě vytočit.
Mám je ráda, ale u porodu bych je nechtěla ani za nic, tam pouze manžela a personál.
Já obdivovala vévodkyni Kate, že je schopná rodit, když celý svět ví, že její vagína tlačí dítě. Mě by se porod zastavil a skončila bych u císaře. Nesnesu, jen když někdo ví, že rodím, natož asistenci dalších lidí.

A opravdová tchýně je fakt děsná, nikdo z rodiny se s ní nestýká, všichni před ní prchají, že by byla u porodu je horor nejstrašnější. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.