| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže chystejte si zásobu na dovolenou:

Linda Howard -Stíny úsvitu

Danielle Steel-Přes nepřízeň osudu (jak vypustit děti z hnízda a nebrzdit je svýma přáníma, očekáváníma a naší představou o jejich životě)

Kate Hewittová-Není to moje dcera (rozhodně jsem se nenudila)

Marcia Willettová-Dům nad strží (Anglie za války a pak v součastnosti, v důchodu někteří zjistili, že jejich rodičem je někdo úplně jiný)

Diana Gabaldon-cizinka(bohužel jsem to ještě nečetla, převádí se mi to na tablet, nebo čtečku, pokud potřebujete někoho zabít, má to ten správný tvar a velikost)

Ruth Kvarnström-Jonesová -Pekárna s vůní skořice (jo tak to jsem si užila moc, paní zdědí pekárnu, kterou se snaží obnovit, ta vyhoří a stejně se nevzdala)

Julie Caplinová-Pláž v Chorvatsku(myslím, že pro ty co tam jedou je to povinná výbava. A teď vážně, nenáročné, dobře se to četlo a člověk si odpočnul)

Alyson Richmanová-Kabinet milostných dopisů( Itálie za okupace a po ní, na základě faktů se tu přidá do příběhu jedné rodiny, rozhodně nemůžu říci, že se mi to nelíbilo)

Sarah Mitchellová-Ztracené dopisy( tak takhle dvou sestrám umře otec, najdou složku v počítači, která je zamknutá heslem, snaží se zjistit co to je, takže z původně navrhované milenky se ocitáme v roce, kdy se z Anglie odváželi děti do Kanady....a víc už neprozradím)

Julie Caplinová-Čajovna v Tokiu(tím jsem si chtěla opravit názor na Japonce a aasi se povedlo)

Riikka Pulkkinen-Zapomenuté šaty (najdete šaty ve skříni a k nim je příběh, který se týká Vaší matky...)

Linda Howard-Cizí tvář (jelikož tu paní čtu ráda, takto shrnu jako 007 pro ženy, on ten děj tak nějak nepouští, takže jedno sobotní odpoledne i s DYSlexii~;))

Natasha Lesterová-Skříň plná Diora
(znáte z učebnic dějepisu jednotku ATA, neznáte, velká škoda, že nám to z učebnic vypustili, doplňte si vzdělání, autorka se podle toho co píše držela faktů a jmen a jen to zasadila do děje, podle všeho změnila jméno jen velitelce a jedné z postav, protože by si ji čtenáři pletli s jednou postavou v knize)
A co jsem teda zjistila, že se o tom nemluví, nepíše a přitom by to bez nich nešlo. A ty šílenosti co zažívali na vlastním území v té knize se podle historiků opravdu děli. Moc se s nima nepárali a přitom je potřebovali.~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.