| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aha, cosi jsem googlila, ale na nic takového jsem nenarazila.
Máme tam ještě jeden zajímavý aspekt:
Pracovní doba mi končí v 15:30, ale ÚPS začíná v 15:45. Takže pokud slouží externista, metáme los a někdo zůstává a předává, i když oficiálně tu vlastně nikdo nepracuje, ale často stejně v limitu práci nestíháme, takže to není problém.
Ráno zase řádná pracovní doba začíná v 7:00, nicméně služba ÚPS končí v 6:45, takže zase máme rozpis a někdo přichází o těch 20minut dříve, aby po externistovi přebral, mnohem častěji ale slouží náš vlastní lékař, který vlastně těch 15 minut nepracuje, respektive pracuje zadarmo, stejně jako já dnes ráno, kdy jsem řešila hned dva akutní stavy. Každý všední den tak zaměstnavatel ušetří 30 minut platu lékaře...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.