| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme asi zatím na ničem výrazně šetřit nezačali...ale nikdy jsme zbytečně nerozhazovali, jídlo do práce si nosím už léta, jídelníček plánujeme dopředu už taky léta, nakupujeme převážně podle seznamu (i když samozřejmě si taky občas dopřejeme navíc i něco, na co zrovna dostaneme chuť), věci, které kupujeme pravidelně, se snažíme kupovat nárazově v akcích, když jsou levnější. Na energiích teď moc asi neušetříme, už netopíme, tak akorát hlídáme, aby se zbytečně někde nesvítilo, nebo neběželo něco, co nemusí...ale tak to jsme dělali v podstatě dřív taky. Dovolenou si tedy dopřejeme i tak, jezdíme vždycky na jeden týden v roce, plus párkrát do roka já se synem někam na vlaky, ale to nebývá zas nic moc nákladného. Do restaurací jsme ani předtím moc nechodili, ke kadeřnici chodím tak jednou za čtvrt roku a nechám tam cca čtyři stovky...oblečení a boty nás nebaví doma nikoho, takže to si obvykle kupujeme, až když je to nutné... Co jsem tedy už před delší dobou omezila, jsou knížky, šlo to hrozně nahoru, tak si je radši půjčuju z knihovny...ale to nesouvisí s nynějším zdražování, to jsem omezila už dřív. Co jsem tedy udělala, že jsem nakoupila už teď sešity a nějaké věci synovi na září do školy, když v práci vidím, jak se to všechno průběžně zdražuje, pořád nám to chodí dražší a dražší...takže jednak asi trochu ušetřím a taky už to nebudu muset na podzim řešit. Na benzínu taky neušetříme, jezdíme autem jednou týdně na nákup a občas když je potřeba někam něco dovézt...a na dovolenou. Jinak na výlety většinou spíš vlakem. Takže my zatím asi nijak zásadně nešetříme, na podzim asi budeme víc hlídat topení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.