| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale k veci. Ja studovala v Praze, Brno by me nikdy ani nenapadlo. Ne proto, ze bych si myslela, ze to je spatna skola, to vubec, ani jsem o tom nepremyslela. Jsem z Prahy a mela jsem maly dite, i tak to bylo dost sileny. Ale naka rivalita mezi nima asi bude.

Pamatuju si na zkousce ze spravy, jak se mi Sladecek ptal, jestli jsem nestudovala v Brne. Ze pry, to, co mu rikam, je brnenska teorie a Praha se s ni uplne neztotoznuje ~t~. Ja vubec nevedela, ktera bije, blabolila jsem tam neco, co jsem si nekde precetla, jestli z Prahy nebo Brna mi bylo uplne jedno, jak se znam, stejne bych nepochopila rozdil ~b~. Spravu jsem nesnasela a Sladecka jsem se bala jako cert, byl to desnej ras. Holku, co tam sedela se mnou rozplakal a vyhodil, me propustil asi za hodinu s trojkou (moji jedinou za cela studia). Kdyz jsem se ptala kamaradu, co cekali na chodbe (chodila jsem na zkousky vzdycky prvni, to nikdo nechtel a ja nemela cas vysedavat tam cely den), tak ten den uz pak vsechny vyhodil ~8~. Nektery zkousky byl fakt des. Ja to jeste mela umocneny tim, ze jsem byla mnohdy starsi nez zkousejici, tak mi bylo blby tam prijit nejak nepripravena. To tu prvni VS jsem si uzila ve vetsi pohode. Taky na FF takovyhle drije nedelali ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.