| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nějak si natřený beton v obytné místnosti neumím představit, ale vlastně proč ne, různé betonové stěrky se dělají a vypadají dost dobře. Asi bych nevolila barvu, ale nějakou stěrku, nevím teda jak je to cenově.

Chápu tě, také nemám ráda lino, co si hraje na něco jiného.
Korek mám před lety nutila švagrová do dětských pokojů, sama ho měla a mluvila jen v superlativech. ALe, že ho často natírali a vybírali tvrdší a tvrdší laky už se nezmínila. My dali borovicovou palubkovou podlahu napuštěnou voskem, za 15 let jsme jí renovovali jednou a je stále krásná. Švagrová už korek dávno nemá, dala lino imitaci dřeva a nemůže si ho opět vynachválit. A mě se teda korek ani nelíbí vzhledově.

Do staré chalupy bych dala dlažbu nebo prkna, ale i ten beton by mě asi neurazil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.