| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Za hodinku máš nasbíráno minimálně deset kilo"

Bejvávalo, tak před 5 nebo 7 lety. Poslední roky je v Kunraticích samosběr jen na polích, kde už je vysbíráno na prodej a tak tam paběrkuješ. Letos už jsem se na to vy..... a koupila si u stánku. Je to jen o trochu dražší.

S níže uvedeným názorem se ztožňuji.

Dnes,14.6.2022, jsem se vydala na samosběr jahod. Konal se na poli č.4 "U Vídeňské".
Dorazila jsem v 7,10 hod., samosběr byl od 7,00. Pole už bylo plné samosběračů, kteří se doslova prali o plody, kterých bylo vzhledem k enormnímu počtu zájemců velmi málo. Jiné byly nezralé, shnilé, drobné... Sazenice jahodníku hojně přerůstal plevel, slámová vystýlka mezi řádky minimální, a tak byly plody obalené bahnem. Mám osobní velmi dobrou zkušenost se samosběrem ve Vraňanech. To, co jsem zažila v Kunraticích, je ostuda a výsměch všem slušným a poctivým sběračům. Rozhodně nedoporučuji!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.