| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy

Ahoj Veroniko, nevím, zda už někdo nezodpověděl tvůj dotaz, ale myslím, že jsem tu odpověď nenašla, tak odpovídám já.
Na Fifejdách jsem rodila před čtyřmi a půl měsícem a byla jsem spokojená.
Mají tam dva nadstandardy, pokud jsou obsazené, můžeš se zapsat do pořadníku, předem je objednat nelze, až když porodíš (když přijde nějaká rodička na příjem později než ty, ale porodí dřív, dostane ho ona). Ostatní pokoje jsou myslím všechny třílůžkové, ale obsazují je po dvou, až když už nejsou místa, obsadí i ty třetí postele. My jsme byly tři, neboť byl zrovna úplněk, a tak se asi rozhodlo nějak víc dětí, že se narodí :o), po dvou dnech jsme byly už dvě, po dalších dvou dnech jsem byla sama a nakonec mi zase jednu paní přidali. Miminka jsou po celou dobu s maminkami, jen po císaři jsou zpočátku jinde a nosí je pouze na krmení.
Běžný den vypadá takto: Ráno se mění ložní prádlo, pokud potřebuješ, pak je vizita na tebe, další vizita na miminko. Potom snídaně. 10-11 návštěvy. V poledne oběd. Zhruba po druhé hodině se děti koupou (přichází sestra, zpočátku koupe ona a vysvětlí co a jak, pak už koupe maminka, miminka se váží, měří se jim teplota a tak). Od 16 do 17 jsou zase návštěvy, v 18 pak večeře.
Jídlo se podává v jídelně. Mezi všemi činnostmi stále chodíš na záchod a do sprchy a každou chvíli kojíš. Nějaké "volno" jsem měla, pouze když dcerka dostala žloutenku a byla dva dny na novorozeneckém pod světlem na fototerapii.
Já jsem byla zcela spokojená se všemi doktory, doktorkami, sestrami a všemi. Na pobyt ve fifejdské porodnici vzpomínám moc ráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.