| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No ale realita je, že každý chce kávu jindy. Takže buď je dodržen harmonogram za cenu nepohody hostů (někteří mají kávu jindy, než by si ji rádi dali), nebo je "chaos". Dle mého inteligent zvládá chaos ~;)

Jako, ta situace je asi odvrácená tvář výtečné hostitelky, která má nachystáno po všech stránkách, a osobně vše servíruje. Mně se tohle stát nemůže, protože tak dobrá nejsem (jsem líná napéct a nachystat všechno sama), a spoléhám na podporu a spolupráci většiny přítomných.

Dort oslavenci se předává až se sejde většina (a ještě nikdo neodešel), jinak vládne mírný, relativně zvládnutelný chaos :-)

Roláda by byla klidně na úvod, a než bychom se propracovali k dortu, měli patrně již všichni po "slaném" a/či diskuzní pauze už chuť na dort. Kdo ne, dostal by ho později nebo na cestu.

Mám teď čerstvý zážitek z víkendu - kdyby celá organizace a příprava občerstvení byla jen na mě, tak sladké kromě zmrzliny prostě chybí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.