| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ráchel!!! Jsi čtenář myšlenek. Toto je podstata mé rozhodovací paralýzy. Cítím, že sedíme zadkem na 2 židlích. Že jedna věc jsou všechny ty dlouholeté potíže (neumí pracovat s emocemi, zvládání stresu atd, ladění spíš směrem k depresivnímu prožívání) a tudíž i potíže se zvládáním školy. Což je samo o sobě docela náročné na čas a energii - a opět, fakt bychom byli rádi, kdyby to zvládla i se školou (3x odpolední vyučování v týdnu = toho času v týdnu nebylo až tak moc). A ona k tomu přidala ještě tenhle extra špek a docela tlačí na jeho řešení a akceptování. Jenže ve chvíli, kdy řekne, že se cítí být klukem, dává běžný terapeut ruce pryč. A v tomhle bodě jsem se zasekla, protože jsem absolutně nevěděla, co mám vlastně řešit. A ano - dítě vládne velice dobře aj a díky soc sítím má načteno, nastudováno a ví. ~n~ večer jsem ale nějak vnitřně došla k tomu, že dítě, který neumí pracovat se svými emocemi a zvládat běžný problémy, by asi nemělo dělat tak zásadní rozhodnutí. Jenže - my nevíme, jestli to jsou 2 spojité nádoby problémů. Nebo 1 problém, který ona chce řešit takto. No a sexuolog ti řekne, 6e tady jde o zvládání každodenních věcí - že se potřebuje cítit dobře "sám sebou" a tito je tedy ta priorita.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.