| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Angrešt, já taky neumím velké oslavy pořádat v restauracích, protože mi přijde nepatřičné, abych někomu řekla, že jdeme slavit do restaurace s tím, že si to zaplatí. To v diskuzi zaznělo včera, že lidé společně slaví v restauracích a na konci si každý zaplatí svou útratu. Přiznám se, že mi to přijde divné. Přece pokud jsem pozvaná na oslavu domů nebo do restaurace, tak bych nic neměla platit. Samozřejmě mohu donést dárek v hodnotě útraty. Ale jaký má pak smysl oslava, kde si každý platí svoje? Pokud si každý platí svoje, pak to pro mě není oslava, ale společné posezení v restauraci. I když ani v tomto případě nevím, zda je to úplně správně, protože jsem kdysi slyšela, že pokud někdo pozve někoho do restaurace ve smyslu, že řekne přidejte se k nám do restaurace na večeři, tak i tohle je pozvánka a měl by jim útratu zaplatit, protože oni přišli kvůli němu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.