| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beat, zajímavé :) S tím kamarádem jsme o tomhle náhodou někdy minulý týden mluvili. Jak to budu vnímat, až se to rozhodne odstranit, protože jsem do toho dala dost umu a úsilí. Takže jsem nad tím přemýšlela - a myslím, že to budu brát úplně v klidu. Je to dárek - a patří jemu. A snažím se dávat si pozor, abych mu tím dárkem nevnutila maorské "hau" :) (hau mi přijde jako moc hezký popis toho, co na dary navazujeme, všemožná očekávání, vděčnosti, závazky...někde jsem k tomu měla článek, kdyžtak ho zkusím najít, vlastně to odpovídá Ben Franklin paradoxu)
Abych prostě dávala dárky čistě. Je těžší být obdarovaným než darujícím, tak se snažím toho obdarovaného tím, co jsi popisovala - lpěním na svém díle, přemýšlením, jeslti mi ten druhý jeho nepověšením něco neříká, pocity viny... - fakt nezatížit. Asi (asi určitě:D) se mi to nedaří úplně stoprocentně, ale snažím se, a zrovna u téhle velké malby jsme se o to snažili oba.
Takže možná jsi s obrazem holt dostala moc velké hau :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.