| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

babi, angrešt. Tajuplné to možná vypadá, ale není. Na obraze je běžná scenérie. To, proč o tom nemohu víc psát, souvisí jednak s aktivitami a osobností malířky a jednak s tím, co nechápe susu. Zkusím vysvětlit. Dejme tomu, že budu bydlet hodně let na selském statku, který bude zařízen styl Provance. Tak pak, když si koupím/postavím/dostanu, to je fuk, vilu Tugendhat, nebo jiný dům od Miese Van der Rohe~s~,(miluju Farnsworth house, tak když se na něj podívate, třeba mě lépe pochopíte ~:-D)..tak si tam nedám proutěné koše a džbánky ze statku. Já tedy určitě ne. Takže i když nemám nouzi o prostor, některé věci už tu nechci.

babi, minigalerie je dobrý nápad! ~:-D

Rose, tobě nezbývá, než koupit nový obraz teď, aby sis zvykla... protože pravda, dvě takové těžké ztráty naráz jsou náraz~:-D. Já mám období, kdy se nedovedu rozloučit se starým hrncem, v kterém jsem dělala dětem kuře na paprice a obrečím ho. To abyste si nemyslely, že jsem nějaká nelida..

Černobílé fotky rodiny na zdi máme, řekla jsem sama tehdy u fotografa, co přesně chci, tehdy se ještě více stylizovalo. No a jsou úžasný. Nemám koláž, ty nemám ráda, ale pověšené jednotlivě, jsou přirozené, i se záchvaty smíchu. ~s~

Mariko, vážím si tvého úsilí popsat, jak to vnímáš. Bez ironie. Já si ale tohle opravdu nedovedu představit. Ubrus nemohu srovnávat s obrazem. Nehledě na to, že jak opakovaně píšu, obraz je velký. Takže střídat, ten "náš" strkat při návštěvě za skříň? Fakt je to pro mě v rovině grotesky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.