| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, ne, minimalne prvnich 20 tydnu je to nezivotaschopny plod. Ano, potencionalni dite. Moje telo neni nadoba na pouziti pro to, co se zrovna spolecnosti zachce. Zrovna jsem v the independent cetla clanek, jak okamzite po rozhodnuti, ze tedy nepujdu na potrat nasleduje masirka na snahu o to, aby dite slo do adopce. Ve vsech vyspelych zemich je velky nedostatek deti do adopce. Opravdu zena nemusi dat sve telo vsanc tem, kteri si vcas neuvedomili, ze by dite chteli, nebo tem, kteri dite mit nemohou. Asi jim ten jejich buh, ktery udajne povida cosi o zabijeni nevinatek rika, ze dite tedy mit nemaji, kdyz jim to nejde.

O vpousteni muze do tela pomlcim. SElhavajici antikoncepce, znasilneni a jine okolnosti vzniku zarodku. Vrazedne delohy, ktere vypudi tretinu plodu, nebo ta moje, ktera ma skore 7:2. Sex neni souhlas s oplodnenim a sebeobetovanim se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.