| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo,

neexistuje nejpravděpodobnější jeden rozvrh. Každý rok je těch variant na začátku víc. Jsou věci, které se dají změnit na pár kliknutí, ale třeba loni existovala při všech proměnných jen jedna realizovatelná varianta a každý zásah znamenal kolizi - lidí, místností, tříd. A to v tom nebyli ti Ukrajinci.

Jako fakt si myslíš, že jsem jediná, kdo se s tím takhle patlá? Ne, jen jsem jediná, kdo o tom píše na Rodině (moje blbost, ale holt jsem se zase nechala chytit na to, že my nejsme pracující). Ale skoro v každé škole sedí člověk, co to momentálně řeší. Jen se o tom nemluví, dokonce ani sami učitelé většinou nevědí, co znamená udělat úvazky pro celou školu. Proto se každý rok najde někdo, kdo odejde jen proto, že se mu jeho úvazek a rozvrh nelíbí.

Samozřejmě, že nejde obsáhnout všechny možnosti, ale pokud se varianty diametrálně liší, je potřeba je mít nachystané a pak už řešit jen v rámci té, která je v tu chvíli aktuální. Je to práce, byť vlastně klikačka v PC, na spousty hodin, to nedáš ze dne na den. Bylo to tak vždy, akorát dřív to bylo o papírových nebo magnetických čtverečkách a nástěnkách. A v každé škole je to jiné, protože každá škola má jiné složení lidí, úvazků, tříd, aprobací...

Ale pořád platí, kdo má pocit, že je to vlastně strašně jednoduché a jen já jsem takový břídil, co to neumí a proto to dělá blbě a zbytečně složitě, ať se hlásí. Učitelé chybí všude a zástupci ředitele školy tuplem. My dvě s kolegyní skončíme klidně ze dne na den, když to přijde udělat někdo za nás. Já si s M a F v pohodě vystačím, a ona s přípravkou taky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.