| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krasko, já chtěla randit s klukama jen velmi teoreticky, protože mně se žádný nelíbil. Takže já si raději doma po večerech četla, což maminka špatně nesla, pořád mě vyháněla, ať se jdu někam bavit. Sama prožila mládí za války a měla (oprávněný) pocit, že si nic neužila, tak nechápala, proč já sedím doma a čtu Jiráska. Ale občas jsem někam šla, několikrát jsem byla na diskotéce ve vysokoškolském klubu ( v domnění, že se tam seznámím s báječným, milým a jiskřivě inteligentním vysokoškolákem), měla jsem předplatné do divadla a chodila i mimo předplatné celkem často, s kamarádkou jsme chodily na plesy ( z důvodu téhož jako v předchozí závorce). Jen mě nebavilo pařit. A když jsem nemohla mít toho uuuuzasneho vysokoškoláka, tak jsem byla radši sama doma s knížkou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.