| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

magrato, já o sobě tvrdím, že mám dysbyrokracii, většinou se dokáže na formulář podepsat, ale stydím se vyplnit titul, protože je mi blbý, že mám vš a jsem absolutně neschopná vypsat nějaký hloupý formulář 😁
Ve škole musím, některý papíry jsou moje starost, ale třeba cesťák, který je párkrát do roka, to je pokaždé problém 🤪


k tématu hubnutí - konečně jsme se doma odhodlali opravdu začít něco dělat, já mám "jenom" nadváhu, když se povede shodit 10 kg, bude to super,
můj muž byl na obezitologii, zatím má doporučení přidat pohyb, ubrat množství jídla, hlavně tuky a cukry, a přidat bílkoviny
tak to už týden zkoušíme spolu
on si navážil o 1 kg míň, já mám volnější kalhoty, dva týdny jsem v nich nebyla

jsme oba zvědaví na výsledek po měsíci, kdy půjde na kontrolu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.