| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

když jsem doma řekla, že bych chtěla jít na knihovnickou školu, ale bojím se dát přihlášku, že se nedostanu, řekli, ať nejsem pitomá a jdu do toho... a naopak jako "jistotu" jsem jim odsouhlasila gympl, což byla jinak moje noční můra (ale asi jsem jim to ani neřekla, jinak by mě nejspíš nenutili) ~t~
první práci jsem si našla v rámci praxe v posledním ročníku, kdy mě ředitelka knihovny doporučila jinam a tam mě vzali - s rodiči jsem to tedy nijak zvlášť nekonzultovala, byli asi rádi, že se vracím domů :-) každá další změna pak opět byla jen na mně, občas jsem se teda radila, ale bez toho, že bych jejich rady brala jako něco víc, než jen rady - rozhodnutí bylo výhradně na mně... ~d~ a oni ani neměli moc tendence za mne nějak v tomto smyslu rozhodovat - pravda, nikdy jsem nepřišla s nápadem typu "odjíždím na rok na severní pól, letím na mars případně budu dobrovolník a vy mě budete živit" ~:-D
u našich dětí se zatím jedná jen o výběr škol, nejstarší si našla sama střední a rozhodla i o vysoké, u syna jsem mu našla sš, ale rozhodoval se taky sám (s našimi poradními hlasy ~:-D)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.