| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně od vejšky váha kolísala, ale tak o 2-3 kila. 3x jsem to vzala hopem nahoru.
Po těhotenství mi zůstaly asi 3 kila, ale do roka jsem nabrala dalších deset. Furt jsem lítala po doktorech, cvičila Vojtu, nespala. Bylo to náročné.
Od roka syna jsem si chodila přivydělávat, Vojtu jsme cvičili pořád, trochu jsem zhubla. Něco nabrala. Takové malé jojo.
Když byl syn ve školce, tak jsem zjistila, že mám rakovinu. Než jsem se doléčila, tak jsem měla nahoře dalších deset. Přestaly mi fungovat nohy, i když jsem jídlo hlídala, tak to nešlo zastavit.
Posledních deset kilo jsem přibrala jídlem. Při rekonstrukci jsem jedla polotovary a hodně pekla. Po ní jsem měla oddech a pořádně přibrala.
A distanční výuka a HO MM a neustálé vyvařování mi přidaly další 4 kila.
Aspoň těch posledních 15 bych chtěla časem sundat dolů. Na zdravější pas bych měla zhubnout nejmíň 20 kg tuku.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.