| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko ale já třeba nevydržím ležet celý den na pláži nebo 12 hodin denně lyžovat. Letos na začátku roku jsme byli v Dolomitech a já s sebou vlekla opravdu práci, noťas i tiskárnu (jeli jsme na poslední chvíli jako náhradníci, navíc jsem se bála, že už se mi nepodaří rozlyžovat se) a pro mne to byla fanzazie, brala bych tak celý jaro. Ráno dvě hoďky práce, pak od devíti cca do jedné na kopci, dvěhoďky práce, nějaký drobný výlet, bazén nebo tak a pak buď před večeří, při vaření, nebo před půlnocí ještě dvě hodiny. Za těch 7 dnů (jeli jsme na 9) jsem toho udělala strašně moc, přitom si odpočinula. K moři jsem si vezla knížku, kterou mám rozepsanou, to bylo ještě před covidem a od té doby jsem na ni ani nesáhla:-(. Tam jsem měla pohodu, klid, řešila jsem minimum operativy, ráno si šla před snídaní zaplavat, pak jsme většinou někam vypadli, po cestě se zase okoupali, dobu po poledni jsem trávila na terase s noťasem a k večeru jsme se šli válet k moři. Vydržela bych tam v tomhle režimu rok:-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.