| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To jsem právě taky nepochopila, to mi přijde spíš něco jako fatalismus ve smyslu "co bych řešil auto, stejně už ho nebudeme potřebovat" ~;) Ani tu nechuť cestovat kvůli obavám bych tedy nenazvala panikou, panika je přeci něco jiného, to je akutní stav v aktuální situaci ne obava z budoucnosti ...
Já asi nejsem přímo panikář (ovšem zatím jsem taky nezažila nic takového jako bombardování nebo zemětřesení, požár atd., takže těžko říct), ale určitě jsem talent na předvídání "co se všechno může stát". Ale dokážu to do značné míry rozumově ovládnout, takže na dovolené jezdíme, i když vždycky hrozí porucha auta, dopravní nehoda, požáry v místě pobytu, setkání se zločincem, stávka zaměstnanců při odvozu odpadu, výpadek elektřiny ... To by člověk nemohl žít, kdyby stále řešil taková "trvale hrozící nebezpečí". Ale třeba při covidu jsme určitě neplánovali předem drahé pobyty, které by nešlo zrušit a nejela bych se třeba podívat do vedlejšího kraje na povodeň a tak ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.