| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fazolky - kromě přílohy k masu (cibulka, česnek, trochu slaniny...) taky do quiche a naložila bych si do skleniček do slaného, jen lehce nakyslého nálevu - v zimě používám velmi často - buď na smetaně nakyselo, s rajskou omáčkou, s paprikovou smetanovou jako polévka, a nejradši máme teplý bramborový salát - vařené brambory na kolečka, tyto nakládané fazolky, vařené vejce, kyselé okurky a nálev z nich, trochu majolky, případně oleje, pepř, sůl, ujedli bychom se :-), když hlavní chod, tak i kostičky tvrdého sýra, jinak jako přílohu.

Cukety chroupeme mlaďounké jako okurky. Větší mám ráda na kostičky, olej, opražit římský kmín, na to cuketu, nechat orestovat do tmavě zlatohněda a naokonec posolit a pokapat citronovou šťávou - rychlé a výborné.

Z těch velkých zavařuje maminka takovou směs s rajčaty - jakoby lečo, používá k těstovinám.

Grilované cukety jsem neměla ráda - nasákly olejem a rozblemcly se - pak jsem zjistila, že nutno grilovat nasucho a pak namáčet do dipů a rázem bylo po problému :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.