| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

moje maminka si vždycky stěžovala, že má velký zadek a široký boky, to mám po ní

přestože měla vždycky pohybu až moc, bylo to nárazově a jednostranně, zemědělství, takže v zimě nic, a jinak většinou v předklonu s motykou v rukách

tímto pohybem se nehubne a tělo se nijak netvaruje, i když se něco málo spálí

maminka vstávala denně v půl 5, do práce jela autobusem, v práci seděla, z práce autobusem, zastávka u baráku a u podniku

o víkendu doháněla spánek a kromě toho se oháněla tou motykou

jedla spíš málo, aby nepřibíhala, měla období, kdy jsem s ní povinně (k velké srandě bratrů) musela cvičit v rytme

co je v důchodu, dobře se vyspí, denně jde na procházku, pokud teda nemusí něco dělat na zahradě, je štíhlejší, než ji kdy pamatuju, nemá ani zadek ani boky, je jí velký všechno oblečení, co měla ještě v práci, je spokojená a zdravá

v posledních 15 letech neměla žádný velký stres, ti si odbyla předtím

jí víc než já, cokoliv a kdykoliv

myslím, že stres a nevyspání má zatím úplně nedoceněný vliv na ukládání tuků, že až jednou někdo přijde na to, jak se zbavit tohoto v produktivním věku, ubude obezity i nadváhy

do té doby budiž sláva kalorickým tabulkám a dietám
blbý je, že způsobují další stres

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.