| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, tak já to přeci jenom průběžně kosím, takže křovinořez potřeba není - keře nechávám bujet jen tam, kde se mi líbí.

Taky zahubím kdeco. I když příbuzenstvu a kamarádům říkám, ať mi žádné rostlinstvo nedávají, protože s velkou pravděpodobností zahyne, stejně mi občas někdo něco donese. Zasadím pečlivě, zkraje zalévám, vypadá to nadějně... uschne nebo zmrzne - třeba až druhý rok. Nebo to vyhrabou slepice, než si všimnu, že tam hrabou. Teď mám oplocenou indiánskou borůvku, tak snad přežije.

U nás byl velkým tahounem pro stavbu domku a stěhování na ves s pozemkem a chovem domácího zvířectva MM. Já jsem to tedy zrealizovala, i když jsem předtím 50 let žila spokojeně v paneláku (stran zvířectva jen částečně, na ovce nebo kozy se fakt necítím), a jsem opravdu spokojená. Nový dům nepotřebuje více péče, než byt ve starém paneláku (odpadly schůze SVJ, např. ~;) ), a zahradu řeším minimalisticky, moderně, ekologicky. Kosení beru jako fitko v přírodě. Je tu úžasný výhled, jedna sousedka, klid, ticho, příroda na max. Vždycky říkám, že stavba domu a jeho obývání mi zachránilo zdravou mysl či život (po smrti MM), v paneláku bych téměř jistě propadla depresím, ke kterým mám sklon od puberty. Tady se dá jen tak být a hledět do kraje a na zvířectvo. Je to tu prostě boží ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.