| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zajímavé čtení ~;)
No my u nás v rodině jsme asi celkem v menšině, ale pořešeno máme. Osobně si myslím že kolem té 60tky by to mělo být běžné téma a urážet se není proč, jde celkem o hodně peněz, není vše jen o pohřbu.
Rozhodně vyřešit majetek. Zažila jsem už tolik lidí, kteří se museli zadluzit kvůli odměně notáři. Dědit starý domek u nás v lokalitě je holt za velké procento, ale to že dedim domek ještě neznamená, že mám prachy na notáře, nejlíp ještě když už jsem zaplatila ten pohřeb a koupila hrob.
My třeba máme koupený nový hrob i pronajaté místo, který je prázdný ve vedlejší obci, protože manželova rodina je z jižních Čech a všichni víme, že do jejich starých hrobu nechtějí a my tam nechcem jezdit. Koupili jsme ho v akci kamenické firmy ~:-D napůl s tchanem. Přišel s tím sám, když jsme se ptali proč jednoznačně odpověděl, že pak člověk kupuje v časové tísni první co najde a to nechce. Vybrali jsme v klidu hezky kámen, písmo a místo jsme taky mohli vybrat v klidu, bez emocí. Nájem místa jsme zaplatili na 30 let za pár set korun. Takže máme v šanonu záložku Hrob.
Mám dokonce pěkný zážitek ~;) když nám přišli kluci instalovat ten kámen, seděla jsem vedle, koukala na opálená těla dvou makáčů (na hřbitově jsou tak úzký uličky, že musí vše většinou tahat v ruce a podle toho vypadají) a pěkně si s nima pokecala kolik takový "hrobnik" vydělá a jaká je to práce.

Co mi dělá starosti víc je hromadění krámů, tchán u nás na výminku bydlí 7 let a už teď chlapa strašim že by si děda neměl odkládat na pohřeb, ale na kontejnery ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.