| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

lonai, vím, že se tohle zrovna těžko radí, člověk se s tím musí asi nějak sžít... za sebe to vnímám jako nejdůležitější věc, kterou mi rodiče dali - nestarej se o to, co si o tobě kdo myslí... oni sami se tím tedy taky nedokázali řídit, ale mně to fakt pomáhalo... jasně, že není super být tlustá (a stará a hnusná ~;)), ale připravit se kvůli tomu o všechno krásný, co život nabízí? vzdát se věcí, které mě těší? přestat chodit do bazénu, na koupák, do sauny, nebo dokonce stydět se objednat si ke kávě zákusek, koupit si chlebíček?
ber to tak - co je komu do toho? copak ti ti lidé připlácí na živobytí? oni nosí tvá kila? jak je omezuješ tím, že nejsi podle svých (jejich?) představ? jasně, pokud to dokážeš, zbavuj se nadváhy, ale ne proto, abys mohla jít plavat, dělej to pro své zdraví, to jediné má smysl, nějaká "estetika" ať jde do háje... když se oprostíš od svého pocitu viny za to, že jsi tlustá, život ti přinese mnohem víc, věř mi ~;)
a pro pobavení přidám nedávnou historku ze sauny: akorát jsem vylezla ze sprchy a začala jsem se motat do prostěradla a kouká na mne malá holčička a bezelstně povídá "ta je ale véliká" a maminka zrudla a hned se do ní pustila "to se neříká, prosím tě, jak by se tobě líbilo, kdyby někdo říkal jak jsi mrňavá a vyzáblá..." a holčička na ní tak kouká a povídá "ta osuška je veliká" maminka málem umřela studem a já smíchem ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.