| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zatím jsem s vnoučaty mnohem méně, než by se mi líbilo. Pracuju, nejsme schopní se zvetit po covidu, nějak furt nestíhám:-(. Ale pokud není nějaký průšvih, snažím se být s vnukem (3) pravidelně alespoň pár hodin týdně. Teď máme úplně čerstvou "tradici" v sobotu hned na otvíračku jezdíme do bazénu, začala i další vnučka (2), mají povolený párek v rohlíku, protože jak mne vnuk poučil "pájek v johlíku je výlet a po plavání má bžíško hlad". Oba naráz bych si zatím netroufla, vnučka je kamikaze, ale zatím jsme vždycky ulovili nějakého tatínka nebo dědu. Od září by měli už být oba celkem pravidelně ve školce, kterou máme v baráku, takže doufám i v začátky nějakého přespávání. Vnučka u nás spala zatím jednou, vnuk nechce, spal u nás několikrát, ale vždycky s maminkou:-). Je to úžasný období a já jim dám ráda přednost před naklizeným barákem nebo kafi s kamarádkou, hrozně mne baví být součástí jejich životů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.