| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem ráda, že evidentně nemá náš stát žádné problémy a můžeme se zabývat kravinami typu, aby chudinky děti nemusely tak brzo vstávat a učit se tolik nesmyslných věcí. Ono si totiž soudruzi v Praze neuvědomují, že tu je hodně dětí, co dojíždí. Tyto děti prostě vstávaly stejně brzo jako nyní, jen by musely strávit o hodinu víc v družině + by přibyly děti, které do družiny nechodí a nyní by kvůli spojům chodit musely. A když jsem četla ty záměry, jak dětem dát povinnost učit se pouze nějaký rámec a zbytek by byl nadstavba, kterou by si vybraly samy, to se mi nelíbí už vůbec. Však je často znát, že dítě škola nebaví, nebo ho baví nějaké předměty a najednou se to zlomí a začne ho zajímat předmět, o který dosud nemělo zájem. Jenže to vypadá, že po změně, by už v tom předmětu nemělo znalosti, takže jak by ho mohlo rozvíjet. Celé mi to přijde jako proboha, něco vymyslete, ať se začne veřejnost hádat a dohadovat a zapomene se na ty naše vládní průšvihy ala Dozimetr, Ukrajina apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.