| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki ..prostě není možný hnát kvůli dvěma schopným dětem celou třídu někam, kde nemají šanci

mám z toho spíše pocit že se výuka přizpůsobuje těm nejslabším,kteří to navíc mají těžce na háku a stejně skončí na pracáku,ale průměrní a nadprůměrní mají smůlu.Viděla jsem to i u syna z 27 jich 10 odešlo na 8G,(tady berou i dvojkaře ne jen elitu jako jinde) zůstali 3 lepší průměr a ostatní podprůměr, výuka se osekala na úroveň málem zvláštní školy.Bylo to dost poznat jak je úroveň jinde když přešel jinam a najednou spadl se známkama,protože ejhle tady se maká jinak a mnohem víc. Toto za nás nebylo a to nás bylo ve třídě 34 ,na 8G se nechodilo a jelo se,kdo byl hodně slabý a nezvládal šel na zvláštní,nebo propadl, nebo prolézal s odřenýma ušima,měl možnost doučování a stejně tak nadaní těm se věnovaly učitelky před soutěžemi navíc,ale rozhodně se nezpomalovalo kvůli pár dětem co nezvládali .Když tě čtu mám pocit že chudáky slabé musíme stále tahat nahoru, což chápu, ale ne že to odnesou všichni průměrní a nadprůměrní, za mě ti slabí mají nárok na doučování tak ať ho využijí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.